Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame realybė persipina su mistika. Pasaulį, kuris plačiai atveria duris visokio plauko būtybėms.
Antgamtinis pasaulis
Paieškos
Užimti veidai
Parašai ir tekstai
Noriu meeto
Ištikimųjų būstinė
Nemirtingųjų būstinė

Karališkieji apartamentai

Tai vienas iš įspūdingiausių bei, beje, brangiausių Milano viešbučių. Jame galima mėgautis kone tobulu aptarnavimu, vakarais vykstančiais koncertais, SPA paslaugomis, didžiuliu baseinu, restoranu, konferencijų salėmis, terasomis bei balkonais, iš kurių atsiveria tiesiog akinanti Milano panorama bei kitokiais patogumais.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2018
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Į vyro grįžimą mergina niekaip neatreagavo.Net nepakėlė į jį akių.Jis ją įžeidė ir ji turėjo pilną teisę pykti ir jaustis įskaudinta.
Kai vyras pabando ją paliesti atstumia jo ranką aiškiai duodama suprasti,kad to nenori.
-Ačiū už sugadintą vakarą-galiausiai prataria-ir daugiau nenoriu apie nieką kalbėtis-pasako nusisukdama
Iš viso žodžių: 55
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2032
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

-sugadinau ne aš ,o tas David,-pasakė mergina,kai ji atstūmė jos ranką
-Va būtent mūsų didžiausia klaida,kad nesikalbėjom,nors ir tarėmės kalbėtis. Nenorėjau judinti praeities ir dėlto esu kaltas. taip ją judinti skauda mum abiem. Bet geriau išjudinti išvalyti tas žaizdas ir leisti sugyti joms iki galo. nei tik leidus užsitraukti šašui ir jį kam nors padraskius imtų kraujuoti. Esu kaltas ,kad nepasikalbėjau su tavim ankščiau,-pripažino savo kaltę vyras.
-Gi žinai esu degtukas,nepagalvojęs gal ,ką ir leptelėjau. Bet ir žinai ir tai,kad beprotiškai tave myliu ir man nerūpi,ką tas tipas apie tave prikalbėjo. Netikiu nei vienu jo žodžiu,-pasakė žmonai,
Iš viso žodžių: 129
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2018
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Išklausiusi vyro mergina kurį laiką dar tylėjo,nes negalėjo apsispręsti ar viską pasakyti kas sukosi ant liežuvio galo ar geriau protingai patylėti ir leisti pykčiui nurimti,nes nežinojo kaip viskas pasisuks toliau.
-Taip aš pasodinau jo draugą korumpuotą agentą,kuris naudojosi žmonėmis imdamas iš jų pinigus-prisipažįsta mergina atsisukdama-visi užmerkė akis tam,o aš nepabijojau prieš juos pakilti,nei kiek nesigailiu savo poelgio,nes pasielgiau teisingai-pasako ji.
-Bandai pakeisti mane kai pats nei kiek negalvoji apie savo poelgius ir apie tai ką sakai-išsisako mergina-tavo žodžiai mane labai įžeidė ir tai,kad juos pasakė mylimas žmogus skaudina ir žeidžia dar labiau negu tai pasakytų nepažįstamas į kurio nuomonę būtų nusispjauti-pasako-kokio velnio nusivijai jį?negalėjai tiesiog ignoruoti?-užsiveda mergina-dabar sužinojai laimingas?-paklausia-būtent tu ir atveri mano visas žaizdas iš naujo taip,kad pats išmok filtruoti savo žodžius-pasako ji ganėtinai piktai
Iš viso žodžių: 169
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2032
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Vyras kanreiai klausėsi žmonos nepratardamas nei žodžio. Jis kiekvieną merginos žodį dėjosi sau į galvą ir širdį. Apkaltinus jį senų žaizdų atvėrimu ir paklaustas kodėl nusivijo atsiduso
-Matėsi jog jis kažko nori. Norėjau išsiaiškinti ko dėlto ir nusivijau. Nežinau ar tai buvo gerai ar tai buvo blogai. Bet žinau,kad supratau,jog laikyti spintoje griaučių negalime. Bent jau apie juos turime žinoti abu. Kitaip žaizdos niekada neužgis,-pasakė merginai tai ką galvojo
-Jis gali keršyti. Jei nebūčiau vijęsis abejoju ar tu būtum man tai pasakiusi ir aš būčiau tai sužinojęs,-pasakė žmonai
-Dabar bent jau būsime pasiruošę ir žinosim ko tikėtis,-atsiduso susimąstydamas.
-Įžeisti tavęs nenorėjau. Jei ką pasakiau ne taip atsiprašau. Tiesiog norėjau pasakyti,kad tada tau darbas buvo aukščiau visko. Tačiau dabar nebenoriu,kad taip būtų. Nenoriu,kad daugiau vienas nuo kito ką nors slėptume. Todėl aš pirmas ištrauksiu paskutinius griaučius iš spintos,-pasakė sukaupęs drąsą žmonai
- Visada nekenčiau amerikiečių FTB nenorėjau turėti jokių reikalų su jais. Jei tekdavo su jais susidurti rasdavau 101 priežastį,kaip nusiplauti. Kaip ir komanda manęs nevertė,nenorėdama,kad ko iškrėsčiau. Ypač,kai dirbau gal metus pasipainiojo ta nelaboji,kuri vaidenosi ir Čikagoje. prašė mūsų pagalbos. O po to ėmė ieškoti ko nepametus. Ji norėjo persivilioti Spencą. Bet kai tas ją pasiuntė kur karalius pėsčias vaikšto. Ji ėmė šantažuoti. Tuomet išsikišau ir aš žinojau,kad Spencas jautrus ir nekenčia permainų labiau nei bet kas kitas. Paprašiau gražiuoju atstoti nuo Spenco. Tačiau ji pareiškė,kad tave pasivogė pasiims ir jį. Tipo visada gauna ko nori. Kilo ginčas. Ji negražiai kalbėjo apie tave ,apie mane. Nenoriu,net kartoti tų bjaurių žodžių,kaip tave išvadino.Maiše mane su žemėm,kaip ir mūsų skyrių. Tipo ,kad Spencui mūsų skyriuje nėra kas veikti,. Ypač priima tokius mulkius kaip aš. Ir tai tik gražiausia jos žodžiai. Prirėmiau ją prie sienos. Tuomet įsikišo Hocas ir kiti. pasakė paleisti ją ir patys išsiaiškins. Tuomet išsivedė ją .Nežinau kuo baigėsi,bet Hocas ir David ilgai negrįžo. o grįžę pasakė,kad ji neverta agentės vardo ir,kad jai daugiau nepadėsim. Jei atvirai,net atvykom su Spencu susitikti su tavo,komanda,kai Hocas pasakė,jog nustebsiu geraja prasme ir gailėčiausi neatvykęs,-išklojo merginai
-Noriu,kad ir tu man viską papasakotum,jei dar ką slepi,kad niekada nepasikartotų,kas įvyko šiandien ir nesielgtum,kaip senasis aš,kuris viską slepia. O,kad norėjau nuignoruoti tavo praeiti ir paslaptis buvo klaida,-patikino mylimają
Iš viso žodžių: 482
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2018
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Nusišik ko jis norėjo-kiek pakelia balsą mergina-klausinėdamas ir nusivydamas jį dar labiau jį paaštrinai ir paskatinai-apkaltina vyrą mergina-parodei jam,kad jis gali įsikišti ir pakenkti ir dabar jis tikrai pasinaudos proga ką nors ant manęs iškapstyti-pasako mergina,nes ji puikiai pažinojo Davidą Lengą,žinojo,kad jis laiko pyktį ant jos dėl draugo,o karštas Jay būdas tik dar labiau jį paskatino.
-Taip pasirinkau darbą,nes tai buvo vienintelis mano išsigelbėjimas,jei būčiau likusi mane būtų sunaikinę,būčiau likusi be darbo be karjeros ir be galimybės kada nors sugrįžti į šį darbą dėl kurio tiek daug stengiausi ir dirbau,būčiau susidėjusi su Barbara ir padvėsusi kur nors patvoryje nuo perdozavimo-išsilieja mergina-tavo galva toks scenarijus man būtų buvęs geresnis?-paklausia vyro.
-Jenifer Spenser-ištaria tos moters vardą mergina po vyro pasakojimo-ji visada verbuodavo pačius pažeidžiamiausius ir tuos kuriuos galėjo lengvai įtikinti arba prigąsdinti-pasako ką žinojo apie ją mergina-Spenseris šaunuolis,kad sugebėjo jai atsakyti-pagiria draugą.
-Aš nenoriu vėl iš naujo visa tai išgyventi pasakodama,tai yra praeitis kurią aš noriu sunaikinti ir pamiršti visiems laikams-pareiškia mergina
Iš viso žodžių: 219
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2032
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Išklausęs merginos vyras nusijuokė ir priglaudę mergina prie savęs,- Kvailiuke tu mano. Jei būtum pakentėjus vieną dieną,jie būtum pakėlus telefono ragelį,kai skambinau. Viso šito ,ką tu pasakei nebūtų buvę,jei būtum Likus. Būčiau tave vedęs. Būčiau paklaojęs visą pasaulį tau po kojom. Ir man nebūtų rūpėję tu policininke ar ne. Nebūčiau tau leidęs vartoti ar susidėti su Barbara. Tad tai uvo mūsų pražūtis,mano mylima kvailiuke,-pasakė pabučiuodamas mylimąją į plaukus.
-Taip Spencas kitoks ,nei mes jis nekenčia permainos ir jei jos įvyksta,jam tampa labai blogai. Jis stengesi to neparodyti,bet tie kas jį gerai pažįsta arba tiesiog permato žmones supranta,kad jam negerai. Dėlto jis ir buvo toks tvirtas,nors kartu ir yra labai pažeidžiamas,-paaiškino merginai.
-Ir neišgyvensi neleisiu tau, Apsaugosiu tave. Ir nei tas niekšas,nei koks kitas nepalies tavęs Ypač,kai yra ir Lukas. Kai pirmą kartą susitikom ir bandžiau rodyti ožius jis pasakė " Aš ne Spencris ar koks faras. jei kiti turi ribas aš ne. Galiu nudėti net artimiausia žmogų jei to reikės.. Tad judinkis geruoju". Tad būsi apsaugota ir apginta.. Nes patikėk,net aš tada išsigandau Luko ir kaip koks klusnus šunytis grįžau. Tad tu būsi saugi. Tik prašau neoriu jokių staigmenų ir paslapčių. Noriu tavim pasitikėti visu 110procentų,-glaudė mylimąją prie savęs.
-O jei ir paaštrinau užklaistysiu,neleisiu,kad tau nuo galvos nukristų nei plaukelis prisiekiu,-pasakė žmonai
Iš viso žodžių: 275
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2018
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Erin vis dar pyko ant vyro,tad nesileidžia apkabinama atstumia jį.Jei ir sulauks dabar kokios nors bėdos tai bus tik dėl jo kaltės.Ir nesvarbu,kad jos praeitis ištrinta ir pakeista ji vis tiek randa tarpą per kurią ją pasiekti.O Lengas tikrai galirasti prieš ją ką nors.Vienintelis dalykas kas kažkiek ramino ir apie ką užsiminė Jay tai buvo Luca.Blogiausiu atveju ji galėjo kreiptis pagalbos į jį ir žinojo,kad tikrai jos sulauks.
-Man to reikėjo-pareiškia mergina-man reikėjo mano darbo dėl kurio atidaviau didžiąją savo gyvenimo dalį ir tik darbo pagalba aš galėjau jaustis savimi ir žinoti,kad galiu padaryti kažką kas padėtų kitiems-pasako ji-jei būčiau likusi būčiau sunaikinta ir niekada nebebūčiau atsistojusi ant kojų ir nesvarbu ką būtum bedaręs tavęs mano gyvenime nebūtų-pasako gal ir karčią bet tiesą mergina.Net jei tada ir būtų niekur išvažiavusi gelbėdama savo karjerą ji vistiek būtų pradingusi be žinios ir su niekuo nebendravusi,tad vargu ar Jay būtų tada ką nors pakeitęs.O ragelio ji tada nekėlė todėl,kad nors ir plyštančia širdimi,bet norėjo viską nutraukti kas siejo ją su Čikaga.
-Jei jis kažką atras,o jis tikrai tai padarys galėsi kaltinti tik save-pasako mergina pažiūrėdama vyrui į akis ir išlipusi iš lovos užsidaro vonioje mat ją ėmė pykinti
Iš viso žodžių: 258
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2032
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Merginos žodžiai kėlė vaikinui pasibjaurėjimą. Jis niekada,nei tada,nei dabar nebūtų jos iškeitęs į darbą. Negi jis ją taip iskaudino,kai jam reikėjo laiko vyras to nesuoprato. Jay buvo nesuvokiama,kaip gali kas nors būti svarbiau už žmogų kūrį myli. Juk darbą gali pakeisti ,o mylimojo ne.
Vyras rankomis užsidengė veidą. Atrodo,jog monstrė kalbėjo jo mylimos moters lūpomis. Tai nebuvo ta moteris kurią jis mylėjo.
-Na ir išplovė tau tada kažkas smegenis,-tesugebėjo ištarti jis. Nesuprasdamas jos,nors ir norėjo. Jis nesuprato ar henkas ją sugadino? Ar jo išėjimas pagalvoti? Ar ta kalė jenifer? Ar bjaurybė Barbara. Jay atsakymo nerado.
- Ne jau ir dabar tau darbas pirmoje vietoje?-paklausė jos norėdamas žinoti ar jis ir vėl antroje vietoje
-Ir kaltinisiu Bet niekam neleisiu tavęs nuskriausti,-pakartojo jau kartą ištartus žodžius.
Merginai išbėgus į vonią atsisėdo prie vonios durų
- Mieloji tau viskas gerai?-paklausė jos neri Gal Erin ir nebūtų supykus. Bet grėsmė iš to tipo nebūtų sumažėjus ir jis turbūt nerastų sau vietos.maudamas dėl merginos
Jay jautėsi kaltas,kad pasikarščiavo. bet juk nežinia ar būtų kitaip,jei būtų likęs sėdėti.
Iš viso žodžių: 222
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2018
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Taip tada Jay labai smarkiai sužeidė Erin širdį.Jis ją sudaužė į šipulius.Jis visada buvo tas žmogus,kuriuo ji galėjo pasitikėti ir žinojo,kad visada sulauks jo pagalbos ar tiesiog palaikymo,o jis tiesiog išėjo.Ir dar tai,kad ji pati turėjo klausinėti apie tą moterį,nes jis pats nesugebėjo jai papasakoti.Tad galima sakyti,kad savo išvažiavimu ji jam atsilygino tuo pačiu.Tuo metu jie net negalėjo dirbti kartu,tad tai buvo geriausia išeitis vienam iš jų išvažiuoti.Net ir pats Henkas tai sakydavo,kad jei išsiskyrei geriausia bus vienas iš jų pakeisti darbo vietą,kad viskas nurimtų ir galėtum vėl surinkti save iš šukių.
Po vyro frazės mergina ironiškai nusijuokia-išmokai to iš Barbaros?-paklausia mat jis vienas prie vieno pakartojo jos žodžius.
-Tada apart darbo aš nieko neturėjau-primena mergina-jis buvo vienintelis mano gyvenimo variklis ir išsigelbėjimas-pasako ji-dabar visa tai pasikeitė,pasikeitė mano prioritetai dabar mažylė ir tu esate man pirmoje vietoje-pasako tiesą mergina.
Vonioje mergina išsivemia,nes dabar taip išsilieja jos patirtas stresas,o tada nusiprausia veidą šaltu vandeniu-taip man viskas gerai-atsako pažvelgdama į save veidrodyje.Jai ir vėl plyšo galva kaip buvo pačioje nėštumo pradžioje.Susiradusi tabletę ji ją išgeria giliai atsidusdama.
-Aš miegosiu kitame kambaryje-pareiškia išeidama iš vonios ir pasiėmusi telefoną išeina į kitą kambarį.Taip ji parodė,kad daugiau nenori šnekėtis,nes jautėsi blogai ir nenorėjo dar labiau gilinti pykčio ir dar labiau gadinti savo savijautos.
Jei Jay būtų sugebėjęs susivaldyti ir nereaguoti į Lengo provokaciją jie galėjo turėti nuostabų ir romantišką vakarą,kurio nusipelnė.Taip laikas ir jo išgyvenimai Bolivijoje jį labai pakeitė ir mergina galutinai įsitikino,kad jis nebėra tas,kurį ji seniau pažinojo,kuris bet kokioje stresinėje situacijoje sugebėdavo išlaikyti šaltą protą kartu tuo ir užkrėsdamas ir kitus
Iš viso žodžių: 348
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2032
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Išgirdęs,kad dabar jos prioritetai kiti. Ir svarbiausia mažylė ir jis. Tai Jay paglostė savimeilę. Vadinasi dar ne viskas prarasta. Vadinasi dar galima viską sutaisyti. Bent taip manė vyras.
Jay nieko neatsakė į merginos žodžius apie tai,jog tada darbas buvo jos variklis. Jam tai buvo skaudu girdėti. Jam juk buvo gėda dėlto ir nepasako,manė,kad išsiskyrė. Jis nežinojo,kaip pažvelgti jai į akis. Dėlto ir elgėsi,kaip kvailių karalius.
Žmonai pasakius,kad miegos kitame kambaryje Jay nusiminęs įsitaisė ant sofos. Bet neprieštaravo mylimjai. Leido jai pabūti vienai. jeigu ji jau taip norėjo spręsti problemas tebūnie. Duos jai laiko.
Atsigulęs ant sofos vyras išsitraukė jų mažyles nuotrauką ir žvelgdamas į ja paglostė ją pirštais,- Kodėl tavo tėtis toks mulkis? Kodėl nieko daugiau neveikia tik susimauna? Vėl supykdžiau tavo mamytę,nors to nenorėjau. jei būčiau likęs sėdėti turbūt būčiau vistiek susimovęs ir neradęs sau vietos. bet galbūt ji bent jau nepyktų ant manęs,-atsiduso vyras bandydamas suvokti,kur dingo tas šaltakraujis vyras,kokiu buvo seniau. Kodėl dabar elgiasi kitaip.
-Neleisiu tavo mamytei daugiau kentėti,per mane. Neskaudinsiu jos. jau geriau kesiu viską savyje. Bet darysiu viską,kad ji būtų laiminga.
Galbūt tuomet jokie praeities vaiduokliai nebedrums mums ramybės. Nes dabar nei vienos paros negalime pabūti ramiai. Būtinai kas nors nutiks,-atsiduso vyras glausdamas nuotrauką prie savęs.
-Aaronas ir kiti man sakė,kad kai tampi tėvu viskas pasikeičia. Tu nebeesi ir nebebūsi koks buvai. Galbūt todėl nebegaliu mąstyti šaltakraujiškai ir noriu tave ir tavo mamyte apginti bet kokia kaina. Užkirsti kelią visiems pavojams?-paklausė vėl žvelgdamas į nuotrauką.
-Mieloji labai myliu tave ir tavo mamyte. pasakyk,ką man daryti,kad ji nepyktų? Pasakyk,kaip man elgtis toliau?-paklausė dukters pabučiuodamas nuotrauką. kalbėdamas su dukra ,jos nuotrauka jis jautėsi bent kiek geriau,bent kiek ramiau.
Iš viso žodžių: 347
PaveikslėlisPaveikslėlis
Skelbti atsakymą