Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame realybė persipina su mistika. Pasaulį, kuris plačiai atveria duris visokio plauko būtybėms.
Antgamtinis pasaulis
Paieškos
Užimti veidai
Parašai ir tekstai
Noriu meeto
Ištikimųjų būstinė
Nemirtingųjų būstinė

Karališkieji apartamentai

Tai vienas iš įspūdingiausių bei, beje, brangiausių Milano viešbučių. Jame galima mėgautis kone tobulu aptarnavimu, vakarais vykstančiais koncertais, SPA paslaugomis, didžiuliu baseinu, restoranu, konferencijų salėmis, terasomis bei balkonais, iš kurių atsiveria tiesiog akinanti Milano panorama bei kitokiais patogumais.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2028
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Jei mes to neleisim tai to ir nebus-pasako mergina-tada jis buvo mūsų bosas ir buvo atsakingas už mus-primena ji.Dabar jie jau turėjo savo gyvenimą ir niekas neturėjo teisės į jį kištis,na nebent patys paprašys pagalbos.
-Taip aš taip pat buvau nuolatinis jo galvos skausmas-sutinka mergina.
-O aš nenoriu,kad mažylė liktų be tėčio-pasako mergina lygiai taip pačiai ir vyro prašydama nekvailioti ir neieškoti nereikalingų bėdų ant savo galvos
Iš viso žodžių: 86
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2041
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

-Aš to tikrai neleisiu. Kaip senelis ir uošvis jis puikus. jei norėsi parodysiu,kaip linksmin omės per bernvakarį. O taip jis moka linksmintis.
Ir atsigrojau ant jo už viską,-nusijuokė jis prisiminęs savo išdaigas.
-Pažadu neliks. Juk dabar man dažniausiai pakaitomis su Hotch arba net kartu teks įsikurti biure per išvykas. O ,kai ir dirbsiu už biuro ribų tikrai nerizikuosiu be reikalo,nes dabar manęs namie lauks dvi merginos,-pažadėjo žmonai būti atsargus
-Tai kokie šiandien planai,kai jau viską išsiaiškinom?-paklausė jos glostydamas ilgus mylimosios plaukus
Iš viso žodžių: 101
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2028
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Jei mes patys paprašysim pagalbos tada taip,o visais kitais atvejais viską spręsim tik mes patys-patikina mergina.
-Taip jos labai tavęs lauks-nusišypso mergina.Dar buvo anksti galvoti apie ateitį,bet ką gali žinoti gal Erin iš vis nuspręs nebegrįžti į darbą ir pilnai atsiduoti motinystei ir namams arba pasirinks grynai ofisinį darbą ir padės jiems iš ten.Variantų buvo galybė ir niekada negalėjai žinoti kaip viskas pasisuks.
-Na tu juk planavai mūsų medaus mėnesį tai tu ir pasakyk-atsako mergina pabučiuodama vyro kaklą
Iš viso žodžių: 95
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2041
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

-Tuomet gerai. Nenoriu su juo pyktiis. Ypač,kai jo patarimai ne visada geri,-pasakė žmonai džiaugdamasis,kad henkas nesikiš į jų santykius
-Tuomet aš labai džiaugsiuosi,-pabučiavo žmoną į skruostą.
Paprašytas pasakyti Jay atsiduso,-aš jau bijau ką nors sakyti. Bijau net kviesti tave į pasimatymą,kad vėl kokia šmėkla nepasirodytų,-prisipažino jai
-Vakare būtų šaunu pasiplaukiti Gondolomis. O ką nuveikti iki tol? Galbūt nueiti prie norų fontano,kuris grąžino man tave?-susimąstė jis pasiūlydamas mylimajai porą variantų
Iš viso žodžių: 87
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2028
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Pabučiuota mergina nusišypso.Viskas blogo kas vakar įvyko nors ir paliko pėdsaką,bet jau nublanko.Jie pasikalbėjo viską išsiaiškino ir vėl džiaugėsi savo meile,kuri buvo už viską stipresnė.
Vyrui pasakius,kad bijo netgi kviesti ją į pasimarymą mergina nusijuokia-matyt teks juos rengti namuose kur nebus jokių pašalinių asmenų-nusišypso ji.
-Sutinku-atsako mergina sutikdama nukeliauti prie to stebuklingojo fontano,o pasiplaukiojimas gondolomis skambėjo taip romantiškai,kad mergina jau nekantravo jo sulaukti
Iš viso žodžių: 85
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2041
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

-Turbūt,nors ir į juos jie sugeba įkišti nosį,-nusijuokė prisiminęs Barbaros įlindimą ir jos pakaliko atsiųstą apyrankę.
-Tuomet ruoškimės mano meile,-pasakė pabučiuodamas mylimąją į skruostą.
- ir tikėkimės šiandienos niekas nesugadins,-pridūrė jai tikėdamasis,nors vienos ramios medaus mėnesio dienos.
Tuomet paleidęs ją iš glėbio nuėjo į vonią nusiprausti. Greitai palindę po dušu vyras nusprausė. Tuomet grįžės į kambarį išsitraukė džinsus ir marškinisu. Ir greitai apsirengė
- Aš jau,-pasakė merginai susiruošės
Iš viso žodžių: 90
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2028
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Ir aš to tikiuosi-sutinka mergina,nes ji taip pat norėjo nors vieną dieną praleisti be įtampos ir leisti laiką tiesiog savo malonumui.
Kol vyras prausėsi duše mergina taip pat spėjo susiruošti.Persirengė,pasidarė lengvą makiažą,o plaukus susirišo į uodegą.
-Aš taip pat pasiruošusi-atsako ji
Iš viso žodžių: 53
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2041
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Prisiminęs padėklą Jay pakėlęs dagti įsimetė kelis kasnius į burną.
- tuomet judam gražuole,-pasakė sunerdamas jų rankų pirštus. ir abu išėjo iš kambario jį užrakindami. Tuomet sėdo į mašiną ir išvažiavo
Iš viso žodžių: 41
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2041
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Buvo tamsu,kai jie išjudėjo,o kol gryžo į viešbuti buvo juoda naktis ir žvaigždės švietė danguje. Atėjęs su mylimąją į kambarį vyras užrakino duris.
-Buvo išties ilga diena,tu dar pastovi ant kojų? Nesušalai?-paklausė mylimosios nusispirdamas batus ir nusivilkdamas striukę
-Priimsi šiandien į lovą?-paklausė jos apkabindamas pr liemenį.
Iš viso žodžių: 60
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 2028
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Diena iš ties buvo ilga ir kupina įspūdžių,bet jokio nuovargio nesijautė,nes visą dieną jie leido laiką savo malonumui ir ji praėjo be jokios įtampos.Grįžusi į kambarį mergina taip pat nusiima basutes ir švarkelį.
-Diena buvo nuostabi-nusišypso mergina-nei kiek nepavargau,nes mėgavausi kiekviena minute praleista su savo vyru-prisipažįsta mergina-pabaigoje jau buvo pasidarę kiek vėsoka,tad visai norėtųsi karšto dušo-pasako mergina.
-Jei būsi geras-nusijuokia mergina taip pat apsikabindama vyro kaklą
Iš viso žodžių: 89
PaveikslėlisPaveikslėlis
Skelbti atsakymą