Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame realybė persipina su mistika. Pasaulį, kuris plačiai atveria duris visokio plauko būtybėms.
Antgamtinis pasaulis
Paieškos
Užimti veidai
Parašai ir tekstai
Noriu meeto
Ištikimųjų būstinė
Nemirtingųjų būstinė

Restoranas

Tai vienas iš įspūdingiausių bei, beje, brangiausių Milano viešbučių. Jame galima mėgautis kone tobulu aptarnavimu, vakarais vykstančiais koncertais, SPA paslaugomis, didžiuliu baseinu, restoranu, konferencijų salėmis, terasomis bei balkonais, iš kurių atsiveria tiesiog akinanti Milano panorama bei kitokiais patogumais.
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1709
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Galėtume palaukti kol pasibaigs-pasiūlo mergina mat skubėti tikrai nebuvo kur,o juo labiau tokios šventės buvo rengiamos kai jau matydavosi pilvukas,nes kartu ir sulaukdavo visokių dovanų nuo artimųjų ir draugų.
-Aš irgi galvojau apie sodą-sutinka mergina-daug balionių,papuošimų ir visokių kitų dalykėlių-pasako mergina.
-Nieko ten neleisim-atsako mergina-laikysim jį užrakintą iki šventės,o po jos jau galės bus atidarytas-pasiūlo mergina.
Padavėjas atnešęs jų užsakytus gėrimus nueina,bet po kelių sekundžių vėl sugrįžta su šampano taure,kurią pastato prie Erin.
-Čia jums nuo vyro prie to staliuko-pasako parodydamas į vyriškį atsiuntųsi tą taurę.Erin paseka padavėjo rankos mostą ir pamato savo buvusį kolegą su kuriuo jos santykiai buvo nekokie kai jiems teko kartu dirbti.
-Nuneškite ją atgal aš jos nepriimu-iš kart atsako ji ir padavėjas pasiima tą taurę.
Iš viso žodžių: 158
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1722
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

-Tuomet sutinku. Man patinka tavo idėja,-pagyrė žmoną. Jay vaizduotė rodė,jog viskas bus nuostabu. Bent jau taip jam atrodė,kai pasakojo žmona.. O ir kambario užrakinimas skambėjo gerai. Tik reikės to nepamiršti.
-Tik reikės nepamiršti rakinti ir gerai paslėpti raktą,kad vaikai nerastų,-patikino žmoną,juk jie galėjo visur kišti nosis.
Žmonai atnešus šampano taurę Jay susiraukė ir jau norėjo sakyti,kad išneštų. O dar kai pamatė tą vyrą Jay tai visai neaptiko
Tačiau žmonai gražinus taurę,kiek aprimo,- Ko tas diedas iš tavęs nori?-paklausė pažvelgdamas į žmoną,kai padavėjas nuėjo
Iš viso žodžių: 112
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1709
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Bus viskas labai gražu ir linksma-patikina mergina mat jos vaizduotė jau suveikė ir ji jau ėmė įsivaizduoti kaip norėtų,kad viskas būtų.
-Jis mano buvęs bosas kai tik parėjau į ftb-ima pasakoti mergina-pradžioje buvo viskas gerai,bet paskui jis bandė padaryti mane savo žaisliuku ir priversti daryti tai kam aš nepritariau ir nenorėjau-pasako-bet aš tam nepasidaviau-atsidūsta mergina-labai nemalonus tipas-gurkšteli ji limonado-laimei aš greitai gavau paaukštinimą ir savo komandą ir daugiau su juo nebedirbau ir nemačiau-pasako ji
Iš viso žodžių: 96
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1722
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

-Ką???!!!!!-vos išgirdus merginos žodžius vyro ranka po stalu susigniaužė į kumštį.
-Jis norėjo,kad tu su juo miegotum? Jis prie tavęs priekabiavo ir bandė iš prievartauti?-visokios baisios mintys ėmė suktis jo galvoje ir jo veidas ėmė niauktis. Įvairios mintys sukosi Jay galvoje ir nei viena jų nebuvo gera..
Išgėręs pusė vyno taurės vienu mauku. O tas reiškė gero nelauk
Iš viso žodžių: 70
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1709
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Nusiramink-iš kart pamato pamačiusi vyro reakciją-nieko panašaus nebuvo jis norėjo,kad aš vykdyčiau jo neteisėtus ir nešvarius darbelius darbe sakydamas,kad man už tai nieko nebus-paaiškina mergina-puikiai žinojau ką tai man galėjo reikšti todėl ir priešinausi-pasako mergina.
-Nemaniau,kad vėl kada nors susitiksim Lindsay-pasako priėjęs David tas pats vyras,kuris atsiuntė šampano taurę.
-Jūs kažką sumaišėte ar nepažįstu jokios Lindsay-atsako mergina pakeldama akis į vyriškį.
-Tai,kad ištekėjai dar nereiškia,kad tai pakeitė tai kuo esi-atsako jis.
-Dar kartą kartoju jūs kažką sumaišėte-atsako griežtai mergina.
-Gerai netrukdysiu,bet buvo malonu pasimatyti-nusišypso vyriškis nueidamas.Po jo išėjimo mergina tiesiog giliai atsidūsta.Blogiausia buvo tai,kad jis žinojo ją kaip Lindsay ir galėjo kišti pagalius į ratus,bet reikėjo tikėtis,kad jis daugiau nesimaišys jiems po kojomis
Iš viso žodžių: 168
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1722
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Tai buvo geriau nei pirmosios mintys bet jam vis tiek nepatiko,- Laikiau tave protingesnė. tavim dėtas būčiau trenkęs durim ir palikęs FTB,-pareiškė žmonai
- Bet ,kad tada viskas viskas tau buvo svarbiau nei aš,-pareiškė persiutęs
Vyrui priėjus Jay vos vos tramdėsi,- Mano žmona nėra Lindsay. Tad ją su kažkuo maišote,-pasakė vyrui
O,kai pareiškė,kad kai ji ištekėjoi,pakeitė,kuo esi. Jay neišlaikė ir vyrui nuėjus pasivijo jį
-Ko nori iš amne žmonos?-pasakė sugriebdamas jį už peties Ir ką turėjai galvoje sakydamas"Kad ištekėjai dar nereiškia,kad tai pakeitė tai kuo esi"?-paklausė vyro žvelgdamas jam į akis
Iš viso žodžių: 121
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1709
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Ko jau ko bet įžeidinėjimų iš vyro ji tikrai nesitikėjo.Ji ir taip brangiai sumokėjo už visas savo praeities klaidas ir poelgius,o jis vis tai jai primindavo ir vis drąskydavo tą jos seną žaizdą nors ir sakydavo,kad viskas pamiršta ir bandė ją priversti visa tai pamiršti.Tai labai įžeidė Erin.
Po vyro žodžių ji daugiau nieko nebepasakė,nes suprato,kad vakaras jau sugadintas ir ji nebeturi noro nei vakarieniauti nei daugiau čia būti,tad išgėrusi savo limonadą grįžta į kambarį.
-Aš tik priėjau pasisveikinti su buvusia kolege-ramiai atsako David-jeigu vedei ją tai žinai apie ją viską ir kokia ji buvo,tad pavardės pakeitimas nieko nepakeis joje ji visada išliks Lindsay-pasako vyras žiūrėdamas į Jay akis
Iš viso žodžių: 134
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1722
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Jay neišlaikęs sugriebė vyra,nes tas išties bandė jo kantrybę,-pasakei ir pats nepatikėjai? Tik paisveikinti? netikiu nei vieno tavo žodžiu,-pasakė,gan piktai
-Ir ką anot tavęs turėčiau žinoti?-paklausė jo priremdamas prie sienos. Nes jei atvirai nieko iš FTB laikų abie ją Jay nenžinojo ir nenorėjo žinoti iki tol,kol tas tipas išdygo priešais juos. Tai buvo per skaudu jam pačiam,o ir žmonos žaizdų nenorėjo judinti.
Nors dabar jau suprato,kad ignoruoti nėra ko.
Iš viso žodžių: 91
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1709
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Čia tavo pasirinkimas tikėti ar ne-vis dar ramiai atsakė vyras nepasiduodamas provokacijoms ir nenorėdamas sukelti skandalo,kuris niekam nebuvo reikalingas.
-Ji pasodino savo kolegą,tam kad pasiektų paaukštinimą-pasako David-ji visada buvo užsispyrusi ir siekdavo savo kas yra pagirtinas dalykas,bet ne visada-pasako jis ir atstumia nuo savęs Jay išsilaisvindamas iš jo gniaužtų.
-Na o jei nori žinoti smulkiau tai paklausk jos pačios-pataria vyras-gero vakaro-nusišypso vyras išeidamas
Iš viso žodžių: 83
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 1722
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Negi žmona galėjo taip pasielgti? Negi galėjo pridaryti tiek klaidų? Jay galvoje netilpo tai,ką išgirdo.
-Netikiu negali būti. Ji netokia,-pasakė vyrui
Lieptas paklausti žmonos nusprendė neprisidaryti bėdos dėl dukters ir pakalbėti su Erin,ką seniai reikėjo padaryti. Tad jam išėjus pasisuko į stalelį,kur sėdėjo žmona ir pamatęs,kad ten nieko nėra suprato,kad prisidirbo.
Trenkęs kumščiu į stalą paprašė sąskaitos ir sumokėjęs išlėkė ieškoti mylimosios.
Iš viso žodžių: 87
PaveikslėlisPaveikslėlis
Skelbti atsakymą