Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame realybė persipina su mistika. Pasaulį, kuris plačiai atveria duris visokio plauko būtybėms.
Antgamtinis pasaulis
Paieškos
Užimti veidai
Parašai ir tekstai
Noriu meeto
Ištikimųjų būstinė
Nemirtingųjų būstinė

Restoranas

Tai vienas iš įspūdingiausių bei, beje, brangiausių Milano viešbučių. Jame galima mėgautis kone tobulu aptarnavimu, vakarais vykstančiais koncertais, SPA paslaugomis, didžiuliu baseinu, restoranu, konferencijų salėmis, terasomis bei balkonais, iš kurių atsiveria tiesiog akinanti Milano panorama bei kitokiais patogumais.
Vartotojo avataras

Isadora Eva Silva

Sicilija

Pasireiškimai: 800
Užsiregistravo: 04 Lie 2016, 22:42
Duota : 137 patinka
Gavo : 93 patinka
Susisiekti:

Restoranas su vaizdu į žiemos sodą.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Iš viso žodžių: 5
‪No e' mi culpa que yo tenga fuego, baby. Dice que yo tengo a todo el mundo crazy. Las nena' y los nene' 'tán llamando, Yo ya sé qué e' lo que 'tán buscando...
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 899
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Atsivedęs mylimąją į restoraną atitraukė jai kėdę,-prašau,-merginai atsisėdus kėdę pristūmę ir atsisėdo pats.
Padavėjui atnešus meniu ėmė vartyti,-Ko mano brangi žmona pageidautų?-paklausė jos svarstydamas ko norėtų pats.
Iš viso žodžių: 41
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay

Užsienietis

Pasireiškimai: 880
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Jiems atėjus į restoraną ir kol keliavo iki staliuko sulaukė kelių žvilvsnių,bet mergina į tai nereagavo,nes jos nuomone tai buvo normalu.Juk visur buvo tokių žmonių,kurie mėgo nužiūrinėti kitus.O ir jie patys buvo policininkai,kurie dažnai žvilgsniu tyrinėdavo aplinką ir joje esančius žmones.Tad šį kartą ji pasirinko tiesiog nereaguoti į aplinką ir tikėjosi,kad taip pasirinks ir Jay.
-Dėkoju-nusišypso mergina kai vyras atitraukia jai kėdę ir įsitaisiusi ima vartyti meniu.
-Aš noriu vištienos apkepo su daržovėmis-pasako mergina akimis perbėgdama per meniu
Iš viso žodžių: 100
Definitely one day
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 899
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Jay mintimis tikrai buvo ne čia,kai jie ėjo,tad nepastebėjo kitų žvilgsnių,o gal ir nesureikšmino,kai jo mintys buvo visai kitur toli nuo čia. Tad kol kas elgėsi gražiai,juk r žmona nesuteikė pagrindo pavyduliauti,bent kol kas..
Žmonai išsirinkus vištienos apkepą šyptelėjo,-O aš įtališką veršienos kepsnį. O ką gersim?-pasidomėjo svarstydamas apie gėrimus. Ir iš profesinio įpročio ir pats kiek patyrinėjo aplinką nužvelgdamas visus aplinkui
Iš viso žodžių: 83
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay

Užsienietis

Pasireiškimai: 880
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Pati mergina tikrai nebūtų siekųsi sukelti pavydo ar kažko panašaus vyrui.Ji tiesiog norėjo romantiškai praleisti laiką kol turėjo tam galimybę,o visa aplinka ir tie kas joje randasi jai neegzistavo.Buvo tik ji ir Jay.
-Nežinau-pasako vėl akimis perbėgdama per gėrimų meniu-aš renkuosi pasiflorų limonadą-galiausiai išsirenka mergina
Iš viso žodžių: 63
Definitely one day
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 899
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Merginai išsirinkus limonadą linktelėjo galvą,-Nesupyksi jei pasiimsiu taurę vyno?-paklausė žmonos nenorėdamas jos erzinti tuo ko jai dabar negalima. Ir jei ji bus prieš jis taip pat turėjo atsarginį variantą.
-Žinai tau labai tinka šis įvaizdis,-pagyrė merginą
- Ar sunku taip greitai priprast prie ilgų plaukų?-paklausė smalsumo vedinas
Iš viso žodžių: 54
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay

Užsienietis

Pasireiškimai: 880
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

-Nei kiek-patvirtina mergina.Gal tai kiek ir turėjo ją erzinti,bet ji stengėsi į tai nereaguoti.Pakentės,o kai jau galės tada ir pasimėgaus viskuo ką praleido.
-Priimsiu tai kaip komplimentą-nusišypso mergina permesdama plaukus per petį ir taip jį apnuogindama.
-Ilgą laiką buvau trumpais plaukais ir buvau prie jų įpratusi,tad dabar kiek keista,bet man patinka-atsako mergina-užima daugiau laiko su jais susitvarkyti,bet jau įprantu-šypteli mergina
Iš viso žodžių: 78
Definitely one day
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 899
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

-Tuomet nuspręsta,-priėjus padavėjui Jay užsakė tai ką jis buvo išsirinkę.
-Tai ir buvo komplimentas,-pasakė padavėjui nuėjus
-Tai sakai,kad dabar prie veidrodžio ilgiau praleisi tu?-nusijuokė vyras,kai mergina paminėjo,kad užtruks ilgiau.
-Beje kur rengsim šventę?-paklausė jos galvoja turėdamas lyties šventė,kai Henkas grįš
Iš viso žodžių: 59
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Erin Lindsay

Užsienietis

Pasireiškimai: 880
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:26
Susisiekti:

Vyrui patvirtinus komplimentą mergina lūpomis pasiunčia jam oro bučinuką.O po kitos jo frazės nusijuokia.
-Panašu,kad taip dabar man reiks daugiau laiko prie veidrodžio-sutinka mergina.
-Namuose arba kokioje nors kavinėje-pasako mergina mat dar negalvojo apie vietą,nes dar nežinojo kokios šventės norėjo didelės ar tiesiog draugų ir artimųjų kompanijoje.
Iš viso žodžių: 64
Definitely one day
PaveikslėlisPaveikslėlis
Vartotojo avataras

Jay Halstead

Užsienietis

Pasireiškimai: 899
Užsiregistravo: 22 Bal 2023, 22:28
Susisiekti:

Padavėjas pirmiausia atnešė gėrimus ir padėjo jiem
-O namuose bus spėją pabaigti remontus?-paklausė jos. Nes dulkių kalne šventė tikrai nesigaus.
-Žinoma galime sode,jei bus geras oras,-pasvarstė vyras
-O jei ir bus baigti ar neišsiduos mažylės kambarys?-paklausė žmonos
Iš viso žodžių: 48
PaveikslėlisPaveikslėlis
Skelbti atsakymą