Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame realybė persipina su mistika. Pasaulį, kuris plačiai atveria duris visokio plauko būtybėms.
Antgamtinis pasaulis
Paieškos
Užimti veidai
Parašai ir tekstai
Noriu meeto
Ištikimųjų būstinė
Nemirtingųjų būstinė

Ieškau

Sveiki atvykę į saulėtąją Italiją – stereoptipų, pojūčių ir priešpriešų šalį. Čia neliks abejingų ir kiekvienas atras savo vietą.
Visa reikalinga informacija ir taisyklės randasi čia.
Vartotojo avataras

Benjamin Laurent

Gynėjo šeimos linija
Gynėjo šeimos linija

Pasireiškimai: 236
Užsiregistravo: 07 Bir 2019, 18:22
Duota : 65 patinka
Gavo : 88 patinka
Susisiekti:

The most important person in my life
Benjamin labai norėtų, kad atsirastų jo mama, kuri yra Ištikimoji. Pagal tautybę – prancūzė. Kadaise turėjusi artimus ir romantiškus santykius su Gynėju. To pasekmė – Benjamin. Tik deja, tie santykiai ilgai netruko, todėl savo tėvo jam neteko pažinti. Motina nieko apie tai nepasakojo ir laikė nuo jo paslaptyje. Priežastis palieku sugalvoti tam žmogui, kuris paims veikėją. Žinoma, galima pagalvoti ir bendrai. Dėl daugiau detalių, kreiptis AŽ.

Patiktų, Helena Paparizou veidas, bet sutinku derėtis.

Iš viso žodžių: 138

Chasing the rise

Vartotojo avataras

Aaron Natanaele de Cartel

Ištikimieji
Ištikimieji

Pasireiškimai: 108
Užsiregistravo: 22 Sau 2018, 15:11
Duota : 4 patinka
Gavo : 14 patinka
Susisiekti:

Friend - Lover
Jis yra draugiškas ir gal net per naivus jaunuolis, kurio gyvenimas taip nenuskriaudė kaip Aaron'o. Todėl yra kupinas optimizmo dėl gyvenimo, tiki šviesiu rytojumi bei lengvai pasitiki bet kuo. Nors nėra kilęs iš turtingos giminės, tačiau moka džiaugtis dabartimi ir vertinti kiekvieną smulkmeną. Jam nėra svarbūs tokie dalykai kaip kitų pripažinimas, galia, turtai bei įtaka kitiems asmenims, mieliau renkasi kur kas žmogiškesnius dalykus tokius kaip kuklumas, paprastumas bei šeima. Nors ir nėra kokioje nors srityje genijus, tačiau sunkiai dirba už save ir kitus žmones, kad tik visiems šeimoje būtų geriau ir prasigyventų iš turimų sukauptų pinigų. Visgi šeima daugiavaikė, o vyrukas tos šeimos pirmagimis.
Taigi, jie abu galėjo susipažinti per kokius nors pažįstamus, kurie pasisamdytų Aaron'ą kaip advokatą dėl kokio incidento, dėl kurio reiktų stoti prieš teismą. Tad per tuos bendravimus jie kažkaip galėtų labiau pabendrauti ir nuo to galėtų vystytis jų istorija, kuri peržengtų daug didesnę ribą nei draugystės.
Pageidaučiau Axel Auriant veiduko ir dėl viso kito galėsim per PM susitarti.

Iš viso žodžių: 240
Šiems vartotojams patinka Aaron Natanaele de Cartel pranešimas:
Matteo Cesare Demonte
PaveikslėlisPaveikslėlis
‪There comes a time when you realise you are on your own. And you just have to suck it up; no whining, no complaining and no expecting. Because in the end, disappointment is inevitable.
Vartotojo avataras

Amelia Mansfield

Toskanos regionas

Pasireiškimai: 229
Užsiregistravo: 03 Gru 2016, 20:18
Duota : 6 patinka
Gavo : 12 patinka
Susisiekti:

love-hate story
Viliojančiai patrauklus jos vadovas Bennett Montague, kuriam nuo pirmų dienų jaučia stiprią antipatiją. Negana to jis buvo ir vieno oligarcho sūnus. Dėl praeities įvykių ir savo principų nesusidėti su jokiu turtingu vyru mergina stengėsi, kiek įmanoma laikytis nuo šio vyro atokiau tačiau greitai paaiškėjo, kad tai praktiškai neįmanoma.
Vis dėlto po vieno netikėto susidūrimo akis į akį neformalioje aplinkoje, jis ne tik sugebėjo suvirpinti Amelijos širdies gelmes, bet ir priversti suabejoti savo įsitikinimais. Gal iš tiesų jie ne visi vienodi, kaip jos tėvas? Galbūt yra tokių, kurie nuoširdžiai nori dirbti žmonėms ir kažką iš esmės pakeisti Italijoje.
Nepaisant augančios aistros, ji vis tiek stengėsi nepasiduoti silpnumo akimirkoms, užslopinti jausmus ir naiviai neįsisvajoti, priversdama vyrą ne tik pažvelgti į pasaulį iš kitos perspektyvos, bet ir visiškai pamesti dėl jos galvą.
Pažadu daug veiksmo, o susidomėjusių laukiu į AŽ.
Veidas jūsų pasirinkimas, bet Serkan Çayoğlu būtų tobula.

Iš viso žodžių: 226
Šiems vartotojams patinka Amelia Mansfield pranešimas:
Domenico Bennett Montague
‪You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.
Skelbti atsakymą